Електрик

Електрик

ЕЛЕКТРИКА В ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДИНКАХ

У дерев'яних будинків є один незаперечний недолік, який накладає свій відбиток на рівень безпеки цих будов. Це їх горючість. Антипірени, безумовно, певною мірою знижують ризик загоряння, проте, ряд заходів, спрямованих на те, щоб убезпечити дерев'яний будинок приймати доводиться. Серед них - особливі вимоги до електропроводки в дерев'яних будинках.


Монтаж і розведення електрики в дерев’яному будинку, ціна на які формується в залежності від обсягів і складності, проводиться згідно проектною схемою, а також з дотриманням вимог, будівельних норм і правил, ГОСТів і тому подібних документів.

Нижче представлений приблизний план робіт з розведення електрики в дерев’яному будинку.

1. Оскільки роботи з електропостачання починаються з підключення силового кабелю, то слід знати, що введення повинно бути здійснене через спеціальну гільзу, виконану з негорючого матеріалу, наприклад, металу або азбесту, в тому випадку, коли використовується повітряна лінія. При кабельному прокладанні матеріальні витрати вище на риття траншей, але при цьому менші ризики пошкодження і загоряння кабелю, який укладається в спеціальний рукав.

2. Проводиться монтаж розподільного щита, куди встановлюється прилад обліку – лічильник, вступний автомат, пристрій захисного відключення. Вступний автомат встановлюється в залежності від типу живлення: для трифазного використовують триполюсний, для однофазного – одно- або двополюсний. При цьому в пікові навантаження автомат повинен запобігати перевантаженню щоб уникнути короткого замикання.

3. Далі настає час монтажу електропроводки, яка може бути прокладена в двох варіантах – відкритим і закритим способом. У разі зашивання під облицювальні панелі або під підлогове покриття кабель і провід прокладаються в спеціальному металевому рукаві. Для відкритого монтажу використовують два варіанти – на ізолятори і в короби, виконані з неметалічного матеріалу. В останньому випадку провід повинен бути мідним і перетином не більше 6 мм кв. Допустиме укладання в спеціальні канали на плінтусах.

4. Після прокладання дротів і кабелів встановлюється обладнання, побутові прилади, розетки і вимикачі, проводиться підключення освітлювальних приладів. Розетки вибираються відповідно до розрахункових навантажень приладів споживання. У кожній з них обов’язково повинен бути присутнім дріт заземлення.

5. Після підключення всіх приладів проводиться контрольна перевірка з технічними умовами.

Довіртеся професіоналам, щоб уникнути неприємностей і втрати майна.

ТЕПЛА ПІДЛОГА

Електрична тепла підлога – це ціла система підігріву підлогових поверхонь. Є декілька видів цієї системи: повітряні, електричні та водяні. Найбільш практичним, виходячи з реальних умов, є електричний підігрів підлоги. Його широко використовується як в квартирах, так і в особняках. Його Основною перевагою електричного підігріву підлоги – є енергоефективність і те, що він може бути розміщений під лінолеумом, кахельною плиткою, ковроліном та ковровим покриттям. Він простіший у монтуванні, порівняно з водяним, що знижує затрати на його встановлення.

Як відбувається монтаж теплої підлоги?

- Спочатку заміряємо площу обігріву, складаємо схему розміщення нагрівальних елементів та вибираємо регулятор.

- Обираємо місце, де розмістимо терморегулятор, але пам’ятаємо про відстань – не менш як 30 см від підлоги.

- Тепер готуємо підлогу до укладання теплоізоляції. За потреби вирівнюємо стяжку, витираємо пилюку і бруд, ґрунтуємо підлогу під час укладання нагрівальних матів.

- Для енергозбереження та економії електроенергії монтуємо теплоізоляцію. Але коли використовуємо теплові мати, теплоізоляція не потрібна.

- Потім встановлюємо нагрівальні кабелі та датчик.

- Після цього заливаємо систему стяжкою завтовшки 3-5 см. Коли стяжка повністю висохне, кладемо плитку. Коли монтуємо нагрівальний мат, плитку кладемо одразу.

- Вмикати обігрів підлоги можна лише через 28 днів (коли повністю висохне стяжка) та 6-8 днів при використанні теплових матів.

- А коли ремонт завершено, поклеєні шпалери чи помалювані стіни, тоді аж підключаємо терморегулятор.

- Ось тепер можете насолоджуватись теплом!

РОЗУМНИЙ ДІМ

Система «Розумний дім» умовно розділяється на такі підсистеми:

- освітлення,
- безпека,
- клімат-контроль
- multiroom.

За допомогою системи освітлення ви з легкістю зможете керувати усіма освітлювальними елементами в помешканні. Система сама відрегулює освітлення під ваш графік, буде відмикати непотрібний вам в даний момент електричний прилад.

Система безпеки розумного будинку складається з таких елементів – сигналізація, датчики, які відповідають за роботу комунікацій, та пожежні датчики. Якщо нікого немає вдома, будуть вмикатися протипожежні датчики та охоронна сигналізація. В разі пожежі, пограбування або навіть прориву труби, система розумний дім надішле повідомлення на ваш мобільний.

За розподіл відео- та аудіосигналу по вашій квартирі відповідає система multiroom. До її можливостей входить передавання сигналу на всі пристрої, регулювання звуку, а також система зможе вмикати і вимикати будь-який прилад. Можна інтегрувати multiroom із системою безпеки, наприклад, запис з відеокамер ви зможете переглядати на будь-якому підключеному до системи пристрої. Якщо ви за межами дому, тоді за допомогою свого планшета ви зможете спостерігати за тим, що відбувається у вас вдома в цей момент.

Система клімат-контроль контролює роботу опалення, очищення та зволоження повітря у вашому домі. Її роботу можна організувати відповідно до графіка господарів, температура опалення зменшується в той час, коли ви перебуваєте на роботі, й автоматично збільшується перед вашим поверненням додому, можна встановити періодичність зволоження повітря та ін. Ця система «реагує» на погоду за вікном, й може самостійно визначити оптимальну температуру опалення.

У системі «Розумний дім» є ще безліч додаткових функцій, наприклад, ви можете встановити датчики на лічильники, які будуть зчитувати та фіксувати їх показники. Система в кінці місяця підраховує, скільки вам потрібно заплатити за «комуналку», а якщо ви ще під’єднаєте банківську картку, ще й оплатить за вас. Якщо ви залишили самих дітей удома, ви зможете контролювати за допомогою відеодомофона, кому вони збираються відчинити двері, можете обмежити їм доступ до певних електричних приладів.

Монтаж Led підсвітки

Наша компанія виконує такі види робіт щодо встановлення стаціонарних приладів: монтаж Led підсвітки, монтаж підвісних люстр (на анкер, на дюбель, на гачок), монтаж стельових та настінних світильників, монтаж світильників для гіпсокартонних стель, монтаж енергозберігаючих та люмінісцентних світильників, галогенних прожекторів, бра тощо. Також здійснюємо монтаж вуличного освітлення, аварійного, ландшафтного та садового освітлення. Встановлюємо світильники зовнішнього освітлення.