Електрик Львів

Електрик Львів

Електрик Львів та область

Спеціалісти нашої компанії професійно складуть вам схему електропроводки.

Схема буде складена на основі ваших побажань і професійної оцінки навантаження на проводку. Підрахують сумарне навантаження від використовуваної техніки, порадять найзручніші місця для розеток і вимикачів. Після чого проріжуть штроби та просвердлять глухі отвори, щоб встановити коробки для монтажу, розпайки та прокладуть необхідний кабель..

Ми проведемо заміну старого електричного щитка на новий. Якщо щитка в квартирі не було, то радимо його встановити, адже сучасні електроприлади потребують окремих силових ліній. І на завершення, наші спеціалісти допоможуть обрати потрібний тип світильників, розеток, вимикачів, іншу фурнітуру та встановити їх. Електромонтажні роботи виконуємо на перспективу, щоб ви могли в подальшому розширити можливості використання сучасної побутової техніки.

Тепла підлога

Електрична тепла підлога – це ціла система підігріву підлогових поверхонь. Є декілька видів цієї системи: повітряні, електричні та водяні. Найбільш практичним, виходячи з реальних умов,  є електричний підігрів підлоги.

Кваліфіковані та досвідчені майстри — надаємо гарантію на виконані роботи! Широкий спектр робіт — від встановлення вимикача до комплексного монтажу проводки в оселі.

Розумні будинки

Система безпеки розумного будинку складається з таких елементів – сигналізація, датчики, які відповідають за роботу комунікацій, та пожежні датчики.

Сигналізація

Спеціалісти нашої компанії володіють найновішими технологіями в охоронній галузі. Ми оцінюємо всі небезпеки вашого житла, і виходячи з цього, підбираємо необхідні датчики сигналізації, надамо поради щодо тривожних кнопок, сирен, прийомно-контрольних пристроїв.

Системи доступу

Системи контролю і управління доступом (СКУД) припускають високоефективні автоматизовані контрольно-пропускні пункти, що дозволяють управляти безпекою об'єкта і контролювати доступ на нього.

Охорона периметру

Периметр об'єкта - це те місце, де повинна починатися охорона вашого підприємства. Головним завданням системи захисту периметра є забезпечення безпеки об'єкта, виняток або попередження про незаконне проникнення на об'єкт.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 4 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.