Монтаж гіпсокартону

Монтаж гіпсокартону у Львові

Компанія  надає послуги з монтажу гіпсокартонних конструкцій. Дізнатися точні ціни на гіпсокартонні роботи. Монтаж гіпсокартону у Львові

Гіпсокартон екологічно чистий матеріал, його можна використовувати в сухих і вологих приміщеннях. Із загальної маси листа 93% припадає на гіпс, а 6% на картон. Один відсоток маси утворений за рахунок вологи, крохмалю та органічного поверхнево-активної речовини. У гіпсовому аркуші єдиним пальним матеріалом є поверхневий картон. Так як між картоном і внутрішнім гіпсовим шаром немає повітря, картон не горить, а тільки обвуглюється.

Гіпсокартонні роботи у Львові

Компанія  надає послуги з монтажу гіпсокартонних конструкцій. Нижче ви можете ознайомитися зі списком робіт і розцінками на них. Вартість вказано приблизно, вона  може коригуватися в залежності від конкретного замовлення. Щоб дізнатися точні ціни на гіпсокартонні роботи, потрібно зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Після попереднього огляду і складання кошторису майстер назве остаточну суму. Ціни актуальні на 2020 рік.

Професійно та якісно виконаємо всі види монтажу гіпсокартонних конструкцій: підвісні стелі, ніші, короб і т.д
1. Монтаж стелі ГК від 150 грн м²
2. Монтаж стелі ГК мансарди від 180 грн
3. Монтаж виробів криволінійними від 180 грн
4. Влаштування арки від 700 грн
5. Монтаж ніші прихованого світла від 170 грн м/п
6. Монтаж фальш-стіни - 150 грн м²
7. Монтаж перегородкой від 180 грн м²
Також монтаж армстронг та збірної стелі "Грилято"